16 Úno

Další vítězství sledge hokejistů

Česká republika porazila ve svém třetím utkání v základní skupině mistrovství Evropy Rusko 7:2.

Po nevýrazném výkonu proti Polsku se dnes naši proti nováčkovi v elitní sledge hokejové skupině, družstvu Ruska, předvedli v mnohem lepším světle.
Už po šestnácti sekundách, hned první střelou utkání, poslal naše borce do vedení Michal Geier. Následovaly góly Jiřího Raula, Zdeňka Hábla a skóre první třetiny upravil na 4:0 v přesilové hře opět Raul.
Ve druhé třetině se náskok našich zvýšil už na 7:0 (skórovali Hábl, Berger a Geier). Těsně před pauzou ještě Rusko snížilo poté, co byl český gólman odstaven vlastním spoluhráčem a pro diváky bude jistě zajímavý komentář našich hráčů k této kuriózní situaci…
Poslední hrací část už další českou branku nepřinesla, naopak, Rusové ještě těsně před závěrem po úniku Lisova upravili stav na závěrečných 7:2.