21 Zář

Mistrem ČR ČSS z libovolné pistole se stal Roman Gronský a ze sportovní pistole Miroslav Krystyník

V Plzni se 9. – 11.9. konalo Mistrovství ČR ČSS z kulových zbraní, kterého se zúčastnili i tělesně postižení střelci kategorie SH1.
Hned ráno si to rozdalo 5 nominovaných střelců v disciplíně P3 – sportovní pistole 30+30 ran na 25 metrů. Závod vyhrál Vladimír Marčan s nástřelem 543 bodů, ale pro nízký odpor spouště byl diskvalifikován, tak na prvé místo se posunul Miroslav Krystyník / 537 bodů, druhý skončil Roman Gronský / 523 bodů a třetí Josef Škvaro.
Odpoledne mistrovství pokračovalo disciplínou libovolná pistole 60 ran na 50 metrů, kterou s přehledem vyhrál Roman Gronský / 472 bodů před druhým Josefem Škvarem /455 bodů a třetím Jiřím Janečkem /452 bodů.