23 Říj

Pardubice opět bez ztráty bodu

V sobotu začalo 3. kolo ligy třemi úvodními zápasy. Ve dvou z nich padly sedmigólové skóre a v jednom se rozhodovalo až v samostatných nájezdech.

Zlín nastoupil doma proti Českým Budějovicím. První třetina skončila bez branek, zato v druhé se spustil zlínský brankostroj a hráči Zlína vstřelili 6 branek a soupeř jednu. Poslední třetina již přinesla jen jednu branku pro Zlín a zápas skončil 7:1 pro domácí.

Ve Studénce padlo také sedm gólů, jenže tentokrát do branky domácích. Kolínští Draci neponechali nic náhodě a od začátku Studénku nepustili do žádných šancí. První třetina skončila 2:1 pro Kolín, druhá 5:2 a konečný stav zápasu zněl 7:2 pro Kolín.

Třetí zápas Pardubic proti Karlovým Varům byl velmi vyrovnaný. Po třech třetinách skončil zápas nerozhodně 2:2, takže o vítězství rozhodovaly samostatné nájezdy, které skončily 4:3 pro domácí Pardubice.

Zítra 3.kolo pokračuje dalšími třemi zápasy.