16 Čvn

Český pohár ve střelbě pokračoval druhým kolem

V sobotu 6. 6. se konalo v Olomouci za přítomnosti regionální televize ZZIP 2. kolo Českého poháru tělesně postižených kategorie SH1 a zároveň Letní cena Olomouce ve sportovní střelbě. Obě soutěže probíhaly současně a zúčastnilo se jich celkem 66 střelců, z toho bylo 16 tělesně postižených.                                                                                                                                                                                                První výstřel v disciplíně P3/sportovní pistole 30+30 ran na 25 metrů padl v 8,30. V této disciplíně startovalo 6 TP střelců. Zvítězil Roman Gronský před druhým Vladimírem Marčanem a třetím Miroslavem Krystyníkem. Druhou disciplínu P1/vzduchová pistole 60 ran na 10 metrů vyhrál Roman Gronský, 2. místo obsadil Vladimír Marčan a 3. místo si vystřílel František Konečný. V této disciplíně startovalo 11. TP střelců.

O konečném pořadí Českého poháru ČATHS 2015 rozhodne až Finálové kolo pořádané 5. září na Lazecké střelnici v Olomouci.