14 Kvě

Atleti bojují o medaile na Grand Prix v Jesolu!

Devatenáct atletů se vydalo do italského Jesola na Grand Prix bojovat o medaile a co nejlepší výkony.

Máme za sebou první soutěžní den, který v nevlídném zamračeném počasí zahájili naší kuželkáři. Jako první soutěžila Anička Muziková, které se podařilo v konkurenci obsadit bronzovou příčku, dalším startujícím byl její klubový kolega František Serbus, který vybojoval zlatou medaili a za deště završil boj kuželkářů Michal Enge, který obsadil také třetí místo.

Spokojen se svým výkonem je diskař Michal Vimer, který obsadil čtvrté místo a zároveň vytvořil nový Český rekord. Další odpolední program patřil hlavně oštěpařům, kdy prémiově první start na Grand Prix měl Patrik Hetmer F13. Nepopulární čtvrté místo si v hodu oštěpem odváží Eva Kacanu F54 a Lukáš Hirka F34.

O co nejlepší výkony v hodu oštěpem bojovali také Marek Douda F34, Martin Dvořák F34, Bohumil Šoun F 33, Petr Vrátil F 38. Závěr dnešního dne patřil běžcům na 100 m a jako první běžel Oliver Janouch T 12, který obsadil 7. místo a ve stejné disciplíně běžel také Ondřej Bartošek T35. Všem moc gratulujeme.

Foto (zdroj: Vendula Šebečková)