18 Pro

Zpráva o činnosti handicapovaných plavců PK Zlín za rok 2007

Přehled činnosti sekce plavání mládeže ČATHS. Dokument byl vypracován jako podklad pro jednání VH ČATHS.

Kromě celoročního tréninku se naši plavci zúčastnili 6 závodů – pěti v České republice a jednoho na Slovensku.
V žákovských a juniorských kategoriích se nám dařilo vždy umístit mezi 6 nejlepšími soutěžícími. Nejhodnotnějšího výkonu dosáhla talentovaná Kateřina Kuldová, která ve finále Českého poháru v žákovských kategoriích obsadila 3.místo a také Jan Šarman, jenž se dokázal prosadit mezi juniory – obsadil 6.místo.
Velkým letošním úspěchem se stala soutěž družstev, konaná v Karlových Varech, v celorepublikové konkurenci, kde jsme obsadili 3.místo. A soutěž družstev o Modrou stuhu Náchoda, odkud jsem si odvezli prvenství.