29 Říj

Češi v Ostravě slaví výhru proti Německu

V pátek započal v Ostravě Porubě mezinárodní turnaj ve sledge hokeji 4Nations Ostrava 2016.

V prvním zápase nastoupili Češi proti Němcům a se soupeři se vůbec nemazlili. Trenér Bříza posílal na led již avizované 3 pětky, ve kterých se představili všichni hráči soupisky včetně nováčků.

Zpočátku českému týmu příliš nevycházela koncovka, než střeleckou smůlu protrhnul v patnácté minutě první třetiny Miroslav Hrbek a gólem do šatny stanovil skóre 1:0. Druhá třetina byla na branky pro český tým bohatší. Nejprve skóroval ve 24.minutě Zdeněk Krupička a ve 28.minutě Pavel Doležal. Ve třetí třetině skóroval do německé branky hned v první minutě Pavel Kubeš. Konečné skóre 4:1 ve 37 minutě upravil německý střelec hostujícího týmu Německa Disveld.

Zápas Japonsko – Slovensko skončil výhrou Japonců 2 : 1.