15 Pro

Další medaile na IPCAS Pitztal pro lyžaře ČATHS

V sobotu pokračovaly závody IPCAS v alpském lyžování slalomem. Našim lyžařům se opět vedlo a Standa Loska stál opět na stupních vítězů.

Více v krátké zprávě z Pitztalu přímo od Petry Syrovátkové: „I dnes si naši kluci vedli výborně ve slalomu. Olda sice v obou kolech udělal ve stejném místě těsně před cílem chybu, která ho stála medaili, ale skončil na krásném 4. místě a body zase kolem 100. Standa zajel 2 výborné jízdy a byl opět 3. a body 50 a vcelkové pořadí obsadil krásné třetí místo.
Dařilo se i Patrikovi s Mírou z ČSZPS, na jsou teprve na třetích závodech v kariéře a už se postavili na bednu a stejně jako Standa skončili třetí.“

Závod slalomu nebyl jednoduchý a na trati si spousta závodníků vylámalo zuby. O to víc nás těší úspěchy našich lyžařů.

Video ze závodu slalomu Oldy Jelínka můžete shlédnout zde

Dnes na odjeté IPCAS závody navazuje Evropský pohár Pitztal, který je zařazen o kategorii výše a konkurence bude bezesporu ještě větší. Oba naši reprezentanti se závodů Evropského poháru také zúčastní a oba budou bojovat v disciplínách slalom, obří slalom a Olda Jelínek i v závodu Super G a Super kombinaci.