13 Lis

Finálový závod Českého poháru handicapovaných bikerů vyhrál Petr Kocman

Tým SK HCP Nutrend Specialized pořádající v Praze Řepích závod Českého poháru v cyklokrosu samozřejmě pamatoval, jak už je neodmyslitelným zvykem, také na handicapované cyklisty a součástí prestižního, dvoudenního podniku, na který přijeli nejlepší cyklokrosaři celé České republiky, byl závod horských kol pro širokou veřejnost, který zahrnoval, mimo jiné i kategorii handicapovaných cyklistů.

Závod byl pořádán jako finálový podnik Českého poháru horských kol handicapovaných cyklistů a pražským vítězem se už potřetí za sebou stal Petr Kocman.
Respekt a obdiv k výkonům handicapovaných závodníků v početném startovním pelotonu asi ani není třeba zdůrazňovat.

Pražský cyklokros byl závěrečným podnikem Českého poháru MTB handicapovaných cyklistů 2012. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na Gala večeru, který pořádá tým Černých koní v pátek 23. listopadu 2012.

Více o slavnostním vyhlášení, informace o vstupenkách, atd. přineseme v samostatné reportáži.