16 Pro

Stanislav Loska – 5 startů – 5 medailí

Evropský pohár v alpském lyžování v rakouském Pitztalu začal pro naše barvy opět úspěšně. Stanislav Loska se opět postavil na stupně vítězů a vybojoval v pořadí již pátou bronzovou medaili v letošní sezóně.Zpráva od reprezentační trenérky Petry Syrovátkové:
„Dnešní (nedělní) slalom evropského poháru byl velmi náročný. Přes noc napadlo 20 cm nového sněhu a trať závodu to velmi poznamenalo, první kolo nedokončilo 35 závodníků z 84 startujících.
Olda Jelínek byl bohužel mezi nimi. Z počátku jel velmi dobře a pohlídal si obtížné pasáže, ale těsně před cílem nezvládl ustát terénní nerovnost a vypadl stejně jako většina závodníků v jeho kategorii (závod dokončilo jen 7 monoski).
Standa byl po prvním kole 6. Druhé kolo mu ale opět vyšlo na výbornou a posunulo ho znovu na celkové 3. místo. „

V pondělí je na programu obří slalom všech kategorií.