1 Říj

Tituly Vítězů Českého poháru ČATHS 2014 ve sportovní střelbě si rozdělili Vladimír Marčan a Roman Gronský

V sobotu 27. 9. přivítala Olomouc účastníky finálového kola Českého poháru 2014 ve sportovní střelbě. V ranní soutěži za příznivých povětrnostních podmínek v disciplíně P3/sportovní pistole 30+30 ran na 25 metrů zvítězil Vladimír Marčan před druhým Romanem Gronským a třetím Miroslavem Krystyníkem. Po sečtení bodů z nejlepšího kola a z finále v této disciplíně se stal celkovým vítězem Vladimír Marčan a získal tak Titul Vítěz Českého poháru, 2. místo obsadil Roman Gronský a 3. místo Miroslav Krystyník.

Odpoledne pokračovalo Finále ČP disciplínou P1/vzduchová pistole 60 ran na 10 metrů, kterou vyhrál Roman Gronský, 2. místo obsadil František Konečný a 3. místo si vystřílel Vladimír Marčan. Po sečtení bodů z nejlepšího kola a z finále v této disciplíně se stal celkovým vítězem Roman Gronský a získal tak Titul Vítěz Českého poháru, 2. místo obsadil František Konečný a 3. místo Vladimír Marčan.