1647

FullSizeRender03

IMG_2761

IMG_2787

IMG_2984Světový pohár v cyklistice handicapovaných v italském Maniagu začal páteční časovkou všech kategorií.

Český tým může být spokojený, v kompletní světové konkurenci se hned 5 našich závodníků umístilo v elitní světové 10.

V deštivém počasí zaostal kousek od medaile handbiker Patrik Jahoda (Nutrend Specialized Racing), kterému patří čtvrté místo a v cíli se loňský vítěz Světového poháru vůbec netajil svou nespokojeností s nepopulárním umístěním.

Šesté místo vybojoval v kategorii C2 Ivo Koblasa (Favorit Brno) a v nejsilněji obsazených kategoriích C4 a C5 se Jiří Ježek (Dukla Praha) a Tomáš Kajnar (Nutrend Specialized Racing), po velmi dobrém výkonu umístili na 7. místě.

Bronzovou medaili pak získal v kategorii spastiků s nejtěžším handicapem T1, kteří závodí na tříkolkách, Jiří Hindr (Spastic Handicap).